אודותינו

שלום לכם שמי קישינה מוקננט, יועצת משכנתאות בקבוצת המפתח

אני נשואה לבעלי יוסי ויש לנו בן קטן וחמוד, לני. אנחנו משפחה צעירה אבל מלאת חלומות. כאשר אני נפגשת עם לקוחות שמספרים לי על החלומות אותם הם רוצים להגשים יחד איתי, אני מלאת הזדהות ומבינה בחשיבות הדבר. 

 

האתגר הכי גדול שלי זה לעזור בהגשמת חלומות משפחות לרכוש לעצמן דירה משלהן. לשמוע מהן אחר כך איך הילדים מאושרים והם מקפצצים באושר מחדר לחדר בשמחה ובריקודים. התחושה הזו שאני עוזרת לעוד משפחה להגשים את החלום להגיע לבית משלהם – זה מה שנותן לי את הדלק להמשיך להתמקח עוד ועוד על הריביות כדי לסחוט ללקוחות שלי את המשכנתאות הכי טובות שניתן להשיג. 

 

בתור בעלת משפחה בעצמי, אני מכירה מהצד הכי אמיתי את הצרכים של כל משפחה ואת המטרות אליהן אתם ודאי חותרים להגיע. 

 

תחושת המשיכה ליציבות, זו תחושה הבוערת לכל אחד מאיתנו עד שלב מסוים. שלב רכישת הבית. זה היעד, זו המטרה. יחד נתכנן עתיד. 

 

במהלך התקופה בה אני עובדת עם הלקוחות שלי אני לומדת להכיר אותם ומשתדלת לבנות תיק משכנתא על פי החליל שלהם. המנגינה של כולם יוצאת מושלמת בסופו של תהליך. אבל זה לא סותר שלכל אחד יש מטרות אחרות וסדרי עדיפויות שונים. 

 

מה שאני הכי אוהבת להראות ללקוחות שלי זה את החיסכון שהשגתי עבורם על ידי הקשרים שיצרתי בבנק עם פקידי משכנתאות בכירים. כי החיסכון והחיוך שלכם, זה מתוקף תפקידי וזו ההנאה הגדולה ביותר שיכול יועץ משכנתאות לאחל לעצמו. 

 

אני לא מתכוונת להתפשר על כלום כדי שאתם תצאו מרוצים ועם מה שבקשתם. 

מבחינתי יועצת משכנתאות זהו השם הפרוטוקולי. אני רואה את עצמי יותר כיועצת לכלכלה נבונה וכמסייעת בהגשמת החלומות שלכם. מבחינתי אתם צריכים להיות מרוצים. 

 

אתם המטרה והחיסכון שלכם הוא המוביל בכל החלטה לגבי המשכנתא שלכם וכן לגבי כל החלטה כלכלית שנעשה יחד. החל בגיוס אשראי, בנייה עסקית וכלה בייעוץ משכנתאות לעסק שלכם ועוד.

 

את דרכי בשוק העבודה התחלתי כמקדמת מכירות דרך האינטרנט ויזמות עסקית. אך זה לא היה זה. רציתי משהו שאני אמצא את עצמי. רציתי לעבוד ולהעניק לאנשים הסובבים אותי בלי סתירה. כך מצאתי לי נישה של נתינה בשוק העבודה. אולי תסתכלו על זה כעל מכירת שירותים, אבל מבחינתי אני בצד שלכם. אנחנו יחד במטרה להשיג לכם את המשכנתא האטרקטיבית ביותר. 

 

אני רוצה להוכיח לכם שאפשר להגשים חלומות. 

אשמח להיות השליחה שלכם כדי לחסוך לכם זמן, כסף ואנרגיות. 

נשב יחד נשמע את החלומות שלכם נתחבר אליהם ונצא אל הדרך. 

 

מחכה להכיר אתכם כבר מעכשיו קישינה, יועצת המשכנתאות שלכם.   

על חברת המפתח למשכנתאות יבנה

"האושר שלנו הוא שעזרנו למשפחה לממש את חלומה לבית בארץ שלנו.

אנו, חברת המפתח למשכנתאות יבנה, שמנו לנו ליעד להנגיש לכם מידע פיננסי בצורה אחראית ונכונה.

אנו מתכנני עתיד, יחד אתכם יד ביד אנו מתכננים את עתידכם הכלכלי בצורה כזו שלא תפגע לכם בחיים השוטפים, ביחד נתכנן את המשכנתא שתתאים לתנאים העתידיים שלכם, כדי שאתם לא תשתעבדו למשכנתא שלכם. אנו מודעים לכך שתכנון נכון יביא אתכם למשכנתא מוצלחת. 

אנחנו חברה עם אבא ואמא, חברה עם גב חזק, גדולה מסודרת ואמינה. וכחברה, יש לנו מדיניות וסטנדרטים בלתי מתפשרים. אנו מכירים וחיים את השוק. אצלנו תמצאו הכל בגדול. אנו מתעסקים עם מאות תיקים בחודש, וכתוצאה מכך אנו יכולים להביא לכם את האפשרות הזולה והמשתלמת ביותר. הבנקים יודעים שיש לנו תיקים רבים ולכן הם נותנים לנו ריביות משכנתא נמוכות יותר.

כחברה יש לנו קשרים טובים עם הבנקים. הם מכבדים אותנו ומגיעים לקראתנו. השירות שלנו הוא מהיר  איכותי. לנו הבנקים מתחייבים לתת את התשובות המהירות ביותר. המשרדים שלנו נגישים, נמצאים ותמיד לשרותכם. תוכלו לפנות אלינו בכל זמן ובכל מקרה. יש לנו פריסה ארצית נרחבת.

חברתנו שמה לה למטרה לתת שירות אדיב ואישי לכל אחד. בשבילנו אתם במרכז הפוקוס.

אנו דואגים לאינטרסים שלכם, מבינים את הצרכים שלכם, ומעמידים את הידע הרב והניסיון הרחב שלנו לשירותכם. אנו עושים הכל כדי שאתם תצאו מרוויחים ומרוצים. חשוב שתדעו, אנחנו עובדים אצלכם, הלקוחות ולא אצל הבנקים. כי התשוקה שלנו היא למנוע ממכם לעשות את הטעויות הקטנות והגדולות שישליכו על העתיד הכלכלי שלכם. 

מרגש אותנו כשאנחנו רואים משפחה המממשת את חלומה וחותמת על חוזה לדירה משלה. הסיפוק הגדול ביותר שלנו הוא לעזור לכם להגשים את חלומכם לדירה משלכם.