חוק חדש במשכנתא יזיק לאברכי כולל!

מהתקופה בה המדינה מתנדנדת ועד לממשלה מוזרה שקמה כאן בישראל, חלו שינויים בחוקים ובקריטריונים העלולים להזיק לציבור לומדי התורה בארצנו. 

מי ישמור על ארצנו אם לא לומדי התורה? מי ידאג לרמה של האדמה הזו? 

חוק חדש ימנע מזוגות שאחד מבני הזוג אינו עובד, לקבל משכנתא. מה יקרה בציבור החרדי? מי ידאג להם למשכנתא? ומה עם השכבה הפחותה של השכבות החלשות?

מי לוקח על עצמו את המהלך הזה שעלול לגרום להפיל משפחות רבות בישראל? כולנו מכירים בחשיבותו של לימוד התורה. כולנו חסים על המשפחות שבקושי רב סוגרות חודש. מי מאיתנו לא היה רוצה לעזור להם להשתכר טוב יותר או לפחות לעזור להם למשכנתא עם תנאים טובים יותר? 

משרד האוצר הודיע על חוק הסדרים חדש!

במשרד האוצר קבעו את החוק החדש שיפריע למשפחות מהשכבה הנמוכה ולאברכי כולל רבים לקבל משכנתא עבור דירה ראשונה. החוק החדש הנראה כלפי חוץ תמים, קובע כי, אם אחד מבני הזוג אינו עובד, הוא יתקשה לקבל משכנתא במסלול זכאות. לחוק הזה אין הסבר הגיוני. למה מי שלא עובד צריך להפסיד? לא מספיק שהם לא מסודרים כלכלית, המדינה גם מחפשת להפריע להם להגיע לדירה ולייקר להם את התהליך?!

איך החוק הזה יזיק למשפחות ברוכות ילדים ולומדי תורה?

זוג שמנצל את יכולותיו ועובד כמו שצריך, יקבל נקודות זכות והמשכנתא שלו תהיה אטרקטיבית ומשתלמת. לעומת זאת, מי שלא עובד או שאחד מבני הזוג אינו עובד ואפילו עובד במשרה חלקית, לא יוכל לקבל בקלות משכנתא.

כמו כן, משרד האוצר רוצה להגביל את המשפחות הנוטלות משכנתא בסבסוד המדינה, לקנות דירה עם משכנתא עד תקרת גג של 2 מיליון ש"ח. כך שמשפחה המונה הרבה ילדים, תתקע עם דירה קטנה. ועם תנאים פחות טובים למשכנתא.

אנו בחברת המפתח לכלכלת משפחה כאן כדי לעזור לכם ולכל מי שמתקשה לקבל משכנתא מהבנק. אם אתם משפחה ברוכת ילדים, אחד מבני הזוג אינו עובד, או מכל סיבה אחרת אתם מרגישים תקועים, פנו אלינו. צוות המומחים שלנו כבר ליוו אלפי משפחות לקרקע יציבה ובטוחה.

אני רוצה לקבל פרטים על התהליך.