כיצד מצוקת הדיור תעודד השקעה בקרקעות?

אם אתם מתעניינים בתחום ההשקעות אתם ודאי יודעים כי רכישת קרקעות נחשבת היום להשקעה פופולארית, כדאית ובטוחה. בתקופה האחרונה מדברים הרבה על כך שתופעת מצוקת הדיור מחריפה מיום ליום והגיע הזמן לחולל מהפך. בשורות הבאות תבינו כיצד עולם ההשקעות מתחבר לשוק הדירות ומה גורם למה. המשיכו איתנו.

המחסור בדירות גורם לשוק הקרקעות לפרוח!

כל מי שמחפש היום לקנות דירה לעצמו או לילדו כבר מתוסכל מהמצב ההזוי. כל דירה, קטנה ככל שתהיה עולה יקר. ולא רק זה, אלא כל הקודם זוכה. כאילו שמחלקים דירות בחינם. מצב הזוי ובלתי הגיוני. מה שקורה, מכיוון שמיום ליום קיימות פחות דירות למכירה, נהיה משתלם יותר לקנות קרקע. כי ברגע שיש מחסור בדירות, כל קרקע המוצעת למכירה, תהיה חייבת להיות בסופו של דבר מיועדת למגורים. אין למדינה ברירה אלא לאשר אותה ולהפשיר אותה בגלל המחסור הגדול. 

הרווח כל כולו של המשקיעים בקרקעות.

השקעה בקרקעות מבטיחה יותר!

אמנם כאשר תקנו דירה, אתם יודעים שהיא קיימת, רואים אותה למול עיניכם ולא מהמרים על כך. אבל, המחיר גבוה בהתאם. אפשר לומר שהיום המחיר גבוה ולא בהתאם. הוא גבוה יותר מערך הדירה. בגלל הביקוש הגדול והמחסור. 

מה שקורה בקרקעות, אתם אכן לא רואים את הבניין, אתם צריכים לדמיין אותו בכוחות עצמכם. אבל, ברגע שהוא יפרח וישגשג, אתם תראו ממנו הרבה מאוד כסף. 

נכון, על קרקעות תשלמו הרבה על עלויות הבניה שיורידו מהתשואה, אבל בשורה התחתונה תרוויחו הרבה יותר. 

למה לא להשקיע בקרקעות במקומות בהם מחירי הדיור יקרים יותר?

אם דירה בתל אביב שווה הרבה יותר מדירה באשקלון, למה שלא נמהר כולנו לקנות בתל אביב, הרי ממילא קונים קרקע, לפחות שהמיקום יהיה מרכזי ויקר?!

התשובה לכך ברורה מאוד. אם דירות בתל אביב יקרות מאוד, כנראה שגם על הקרקע משלמים ביוקר. וזה אכן כך. לכן, אם יש לכם כסף להשקיע בתל אביב, אתם יכולים. אבל אתם תשלמו על כך בהתאם.  על פי ערך הדירות הנבנות עליהן.

אם אתם רוצים לקנות דירה ואין לכם מספיק הון עצמי, זה המקום להשקיע בקרקע!

נשמע אבסורדי להתחיל להשקיע אם אין לכם עדיין דירה ביד, אבל ככה הרבה מהמשקיעים התחילו. זו הדרך. משתתפים בהשקעה בקרקע, ואחרי כמה שנים, בהן תשלמו שכירות טבין ותקילין, כאשר ההשקעה מניבה רווחים, תוכלו לצעוד לעבר רכישת הדירה.

מה העיריות עושות בשביל זה?

כל העיריות רוצות להיות הראשונות. הן עובדות במלוא הכח להפשיר קרקעות ולהתחיל בבניה. לכן, זה הזמן להשקיע ברכישת קרקעות ולקצור את פירות ההשקעה בבוא היום.

לסיום, אין לנו אחוזים על כל קרקע שתקנו. אנחנו כאן רק כדי להנגיש לכם את המידע הרלוונטי אם אתם רוצים לדעת במה להשקיע את הכסף שלכם. עכשיו זה הזמן האידיאלי להשקיע בקרקעות.

אנו במפתח למשכנתאות יבנה כאן בשבילכם. על כל שאלה או בקשת עזרה בעניין. אנו מתמחים במיוחד בליווי צמוד בלקיחת משכנתא או הלוואה בצורה חסכונית המותאמת ללקוח. 

אני רוצה לפגוש יועץ משכנתאות מחברת המפתח למשכנתאות יבנה שיעזור לי להגיע לדירה משלי.