למה פקיד המשכנתאות בבנק לא מספיק? למה צריך יועץ משכנתא?

רובינו לוקחים משכנתאות. מי שלא לקח עד היום משכנתא, יקח בהמשך. מחירי הדירות עולים מיום ליום ואין כמעט אפשרות של לקנות דירה בלי לקחת משכנתא. בעבר רק עניים חסרי אמצעים נאלצו ללכת על כיוון כזה. היום הם יכולים להמשיך לחלום לקחת משכנתא. אף אחד לא יתן להם. יותר נכון, הם גם לא יוכלו להתחייב על סכומים של החזרים חודשים. מצב עגום.

מה שקורה, כאשר לוקחים משכנתא, הבנק גורף רווחים נכסדים עליכם. הוא לא עובד בחינם. יש לו אינטרס ברור להרוויח ממכם כמה שיותר כסף. מה תפקידו של יועץ משכנתאות? למה אי אפשר להסתפק ביועץ משכנתאות מטעם הבנק? בשורות הבאות נענה על כל השאלות. תחזיקו חזק. זה הולך להיות קריטי בשבילכם.

מה תפקידו של יועץ משכנתאות מטעם הבנק?

כל עובד רוצה וחייב לעשות הכל כדי שהחברה בה הוא עובד תצליח. יותר מזה, המעביד שלו מצפה ממנו להגדיל את הכנסות החברה כמה שיותר.

יועץ משכנתאות מטעם הבנק, עובד אצל הבנק. ומהי מטרתו של הבנק? הבנק הוא חנות לממכר כסף. הוא רוצה למכור את הכסף שיש לו ברשותו בכמה שיותר כסף. מה תפקידו של יועץ משכנתאות בבנק? לעזור לבנק לממש את האידיאל שלו. וזה עובד ממש ככה. כל פקיד בבנק יודע, כי ככל שיגדיל את רווחי הבנק, הוא יקבל בונוסים גבוהים יותר במשכורת שלו. לכן הוא מנסה כמה שניתן לדרוש ריביות יקרות. להציע הצעות משתלמות לבנק. במקביל, לא לפספס לקוחות. לא לגרום ללקוח לפנות לבנק מתחרה בגלל המחירים היקרים. לכן גם הבנק לא גובה תשלום עבור שירות של יועץ מטעמו. מכיון שהיועץ. עומד לימין הבנק. כאשר אתם פונים לבנק לקחת משכנתא ואתם מסתמכים על פקיד הבנק או על היועץ מטעם הבנק, היועץ יקפוץ על המציאה. הוא ישווק את עצמו כמה הוא אמין, מכיר את חוקי הבנקים, רוצה בטובכם האישית. הוא יסביר לכם את כל האפשרויות שמשתלמות לו וכו. 

מה תפקידו של יועץ משכנתאות פרטי?

יועץ משכנתאות פרטי עובד אצלכם. אתם באמת גם תשלמו לו. אבל בסך הכל, במקרים רגילים תשלמו לו כמה אלפי שקלים כאשר אתם יודעים בודאות גמורה שהוא יחסוך לכם לפחות עשרות אלפי שקלים. כן, עד כדי כך. יועץ פרטי למד את כל חוקי הבנקים ועומד לימינכם. יש לו מטרה אחת, לתת לכם משכנתא זולה ככל שניתן. הוא גם רוצה שאחר כך תמליצו עליו אצל אנשים אחרים. הוא יעבוד קשה בשבילכם. לא רק שידאג לכם לאורך כל הדרך כל הפרטים הטכניים של מסמכים וכל השאר. הוא גם יתמקח עם הבנק על ריביות זולות, הוא מכיר את כל האופציות ואינו תמים כל כך. עליו אתם יכולים לסמוך בעינים עצומות.

מחפשים יועץ משכנתאות מנוסה שיעזור לכם עם המשכנתא שלכם? מוזמנים ליהנות משירותי חברת המפתח.