כל מה שתרצו לדעת על משכנתא חדשה!

מחפשים לסגור את המשכנתא עוד לפני הזמן? הפוסט שיעשה לכם סדר!

רוצים לסגור כבר את המשכנתא שלכם? חסכתם כסף בצד כדי לסיים עם הסיפור הזה של המשכנתא? אם חשבתם שתוכלו מיד לגשת לבנק ולשלם את כל הכסף, זה לא עובד בדיוק ככה. למה? מה קורה בבנק? מה אכפת לבנק שתחזירו לו את הכסף? בשורות הבאות תקבלו את כל המידע!

למה הבנק רוצה למנוע מכם להחזיר את כספי ההלוואה?

הבנק הוא מעין חנות לממכר כסף. כאשר על כל שקל שהוא לווה עבורכם, הוא גובה תשלום. אם אתם רוצים להחזיר את הכסף, אתם בעצם גורמים לבנק להפסד כלכלי. הבנק הוא לא פרייאר והוא דורש פיצויים. הפיצויים מכונים עמלות פירעון מוקדם. מדובר בעמלות יקרות מאוד העלולות להגיע לעשרות אלפי שקלים ולגרום לכם להירתע ממחזור או מפריעת חוב כי כבר לא תפיקו את הרווח אותו תכננתם..

איך תסגרו את המשכנתא בצורה חכמה?

הציבו נקודות יציאה!

נקודות יציאה הן נקודות המשולבות במשכנתא בהן תוכלו לשלם את הכסף, להחזיר את החוב במסלול זה בלי לשלם על כך עמלות. ככל שתשלבו במשכנתא נקודות יציאה רבות, האפשרות למחזר את המשכנתא או לפרוע אותה ללא תשלום, תגדל. לכן, אם אתם עכשיו לוקחים משכנתא, הציבו הרבה נקודות יציאה בדרך. כך תכינו את המשכנתא שלכם בצורה כזו שתוכלו בעתיד לפרוע את המשכנתא בלי לשלם על כך עמלות יקרות.

עמלת פירעון יקרה!

ישנם מסלולים בהם עמלות הפירעון יקרות מאוד ולכן לא שווה בכלל לנגוע בהן. חבל לשלם עמלות יקרות כל כך. לכן, שימו לב לא  לפני שאתם פונים לפרוע מסלול, בדקו כמה עמלות אתם תדרשו לשלם. לפעמים זה באמת לא שווה ואתם תשלמו מחיר יקר יותר מאשר אם תמשיכו לשלם ריביות.

מתי עדיף להשקיע את הכסף?

אם המסלול שאתם רוצים לפרוע הוא בעל ריבית נמוכה מאוד, חבל לפרוע אותו. אם יש לכם כסף מיותר ששוכב בצד וממתין לפריעת החוב, השקיעו אותו. הוא יוכל להצמיח לכם הרבה מאוד כסף.

אם יש לכם מסלול זכאות לא תצטרכו לחשוב פעמיים!

כל מי שזכאי מטעם משרד הבינוי והשיכון למסלול זכאות, יכול למחזר את המשכנתא שלו או לפרוע את החוב בלי לשלם על כך עמלות בכלל. מדובר בהטבה משמעותית מאוד. לכן, אם יש לכם מסלול זכאות במשכנתא שלכם, אתם יכולים לפרוע את המשכנתא בלי למצמץ.

רוצים להחזיר את ההלוואה שלקחתם? מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם? כל מה שקשור למשכנתא קשור אלינו. חברתנו חברת המפתח למשכנתאות יבנה עוסקת בכל תחום המשכנתאות. אנו כבר ליוינו אלפי לקוחות למשכתנא חסוכנית וזולה. אנו שמים דגש על התאמת המשכנתא ללקוח. הקליקו כעת ואנו נקבע לכם פגישת ייעוץ חינם עם יועץ משכנתאות מנוסה מחברת המפתח למשכנתאות יבנה