מתכננים לקחת משכנתא מסחרית? הפוסט זה יעזור לכם!

בעלי עסק? רוצים לקחת משכנתא כדי לממן את הנכס שלכם? אתם ודאי רוצים לדעת איך לעשות את זה בצורה החסכונית והחכמה ביותר. לא כדאי לגשת לצעד משמעותי כל כך שיכול להשליך הרבה על העסק שלכם ועל הצלחתו הכלכלית, בלי להכיר היטב את הדרכים להתכונן אליו.

ישנם 5 טיפים שיעזרו לכם להגדיר לעצמכם מה הכי חשוב לדעת ולעשות במשכנתא מסחרית. המומחים של חברת המפתח למשכנתאות יבנה הכינו לכם את השטח עם כל המידע. המשיכו איתנו.

החזר חודשי מסוים!

טוב יהיה אם ההחזר החודשי שלכם יהיה על סכום קבוע. תכננו את העתיד. נסו לערוך חשבון האם זה הגיוני שתוכלו לשלם את ההחזר החודשי עליו אתם מתחייבים גם בעוד שנים ארוכות. כמובן שלא תערכו את החשבון בהשוואה לחברים שלכם, כי המצב הכלכלי שלכם הוא אישי שלכם. אמנם תוכלו להתייעץ עם אילו שעבדו בתחום ויאמרו לכם כמה ביקוש יש וכו', אבל לא תוכלו להסתמך על כך. כי בסופו של דבר, רק מי ש

הוא בעל העסק ישלם את הכסף הזה. 

מי אמר שחייבים לקחת משכנתא מסחרית דווקא מהבנק?

אם אתם רוצים, אתם יכולים לנסות לקחת משכנתא מהבנק. אבל אתם לא חייבים. אם  למשל הבנק לא מאשר לכם לקחת משכנתא, אינכם עומדים במבוי סתום. ישנם גופים נוספים שיוכלו לאשר לכם ביתר קלות משכנתא או הלוואה טובה. 

לא פורסים את המשכנתא לכמה שיותר שנים!

אם חשבתם שהחכמה היא לשלם כמה שפחות מדי חודש, טעיתם. אמנם טבעי שאתם רוצים לשלם כמה שפחות, אבל חשוב שתדעו שמשכנתא לטווח ארוך היא בעלת ריבית גבוהה יותר. כך שאם אתם יכולים לצמצם את השנים, עשו זאת.

למה חשוב לערוך סקר שוק לפני לקיחת משכנתא מסחרית?

גם משכנתא מסחרית מצריכה סקר שוק מקדים. פנו למספר בנקים לקבל הצעות מחיר שונות. כך תדעו מה מגיע לכם באמת ומה אתם יכולים לדרוש מהבנקים. 

לא מתחילים לפני שמתייעצים!

גם אם אתם חושבים שאתם כבר מכירים את המשכנתאות מצוין, זה לא ממש עובד ככה. אין השוואה בין אדם רגיל לאחד שבקי בתחום הזה כבר שנים.

מחפשים גוף חיצוני שיעזור לכם עם המשכנתא שלכם ללא נגיעות אישיות? ההבדל בין יועץ משכנתאות פרטי ליועץ משכנתאות מטעם הבנק הוא משמעותי מאוד. יועץ מטעם הבנק הוא אכן חינמי. אבל לא מקבלים מתנות חינם מהבנק. אז מה כן, איך זה יכול להיות? פשוט מאוד. יועץ מהבנק אינו דורש טובתכם. הוא דורש את טובת הבנק ויעשה הכל כדי שתקחו את הריביות היקרות. מה שקורה אצל יועץ משכנתאות פרטי, הוא עובד אצלכם ויחפש להוציא אתכם עם המשכנתא החסכונית ביותר שניתן. לכן, אם אתם רוצים שמי שיעזור לכם עם המשכנתא יהיה לצידכם, הקליקו כעת ואנו נדאג לכם לפגישת ייעוץ עם יועץ משכנתאות פרטי מחברת המפתח למשכנתאות יבנה שיקח על עצמו את עול המשכנתא שלכם מתחילתה ועד סופה. כאשר לכם רק נותר להמתין לקבל את צרור המפתחות למבנה העסק.