3 כללים בסיסיים שיעזרו לכם לקבל משכנתא חסכונית!

כאשר לוקחים משכנתא, צריך לדעת מראש שמשכנתא זו הלוואה משמעותית וגדולה מאוד. יתכן שזו תהיה ההשקעה הכלכלית הגדולה ביותר בחיים שלכם. לכן, ליקטנו עבורכם טיפים חשובים שיתנו לכם את ההכוונה להצלחה המושלמת של המשכנתא שלכם.

איך תתכוננו למשכנתא שלכם, כך שתהיה זולה?

משכנתא זו לא הלוואה ממכרים!

אם יצא לכם לקחת הלוואה מקרוב משפחה, זה סיפור שונה לגמרי מהלוואת משכנתא מהבנק. מה כל כך שונה כאן? כאשר לוויתם כסף מחברים או מקרובים שרוצים בטובתכם ומוכנים לבוא לקראתכם, הרגשתם איך הם מוכנים לזרום אתכם. אם בקשתם מהם למשל לדחות את התשלומים, הם בדרך כלל הסכימו בשמחה. ובכלל, הם בדרך כלל לא בקשו ממכם ריביות ואם כן אז ריביות זולות מאוד. ויותר מהכל, הם לא התנו עמכם תנאים שרק אם תעמדו בהם הם יתנו לכם את ההלוואה. הם לא בדקו את המצב הכלכלי שלכם, דרשו מסמכים וכו'. הם הסתפקו בחתימה ובערבים. זה הכל. כאשר תקחו הלוואה מהבנק, הכל שונה לחלוטין. הבנק הוא גוף פיננסי. יש לו חוקים ברורים שהוא לא יוותר עליהם לעולם. גם אם תהיו קרובי משפחה של מנהל הבנק או של אחד מראשי הבנקאים. לכן כדאי לכם לעבור בין הבנקים השונים ולהשוות ביניהם. כך תדעו מי יתן לכם את האופציות המשתלמות ביותר. אל תהיו מרובעים, אם אתם רגילים לבנק מסוים, ושם חשבון העו"ש, זה לא אומר שאתם חייבים לו משהו. אתם יכולים לקחת משכנתא בכל בנק שמוכן לתת לכם את זה.

ידע זה כוח! 

מכירים את המושג הזה ידע זה כח? כאן הוא תופס תאוצה ואמיתי יותר. ככל שתדעו יותר, תוכלו לקבל ריביות טובות יותר. קראו על כך מאמרים, שאלו חברים וקרובים. נסו לקבל כמה שיותר מידע על משכנתאות. על כל התחום באופן כללי ופרטי. על הריביות, המסלולים. חשוב שתבינו את ההבדלים בין המסלולים וכיצד הם משפיעים על המשכנתא שלכם. אבל, אי אפשר להתחמק מזה שכמה שתאספו מידע, לא תגיעו לכל המידע שיש לבנק. אז מה עושים? יועץ משכנתאות כן יודע ומכיר את כל מה שיודע הבנק. הוא כבר מתמקצע בתחום שנים רבות ועזר לרבים לקחת משכנתא בצורה חסכונית וטובה. לכן, כדאי גם לכם לפנות ליועץ משכנתאות מקצועי שיעזור לכם בכל התהליך של לקיחת משכנתא.

סבלנות זהו כוח חשוב לא פחות!

כל דבר שלוקח זמן, דורש סבלנות ואורך רוח. אם תדעו את זה מראש לא תיבהלו מכך. זכרו שתהליך לקיחת משכנתא לוקח הרבה זמן ומאמץ. אתם צריכים להשוות בין הבנקים, לבנות תמהיל משכנתא בצורה מושכלת ומושקעת. אם אין לכם את הסבלנות והזמן בשביל זה, קחו יועץ משכנתאות שיעזור לכם במהלך כל תהליך לקיחת המשכנתא.

כמה מילים לסיום,

אנו במפתח למשכנתאות יבנה נשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה. אנו מתמחים במיוחד במתן שירות מקצועי, אדיב ואכפתי. 

אני רוצה לפגוש יועץ משכנתאות מקצועי שיתן לי ליווי צמוד ואישי לאורך כל הדרך של לקיחת המשכנתא.